Kołysanka

Kołysanka - Elżbieta Wardęszkiewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Wardęszkiewicz
WYMIAR
9,69 MB
NAZWA PLIKU
Kołysanka.pdf
ISBN
9217709672849

OPIS

Pasjonująca opowieść o blaskach i cieniach rodzinnego życiaMelania i Marcin są w wieku, gdy dobrane małżeństwo może smakować uroki codzienności, nie rezygnując jeszcze z aktywności zawodowej i planów na przyszłość. Ona, wciąż czynna jako lekarz świadomy swej misji, znajduje czas na dalekie podróże, prowadzi otwarty dom i bogate życie towarzyskie. On natomiast, obdarzony anarchicznym temperamentem, wciąż ma skłonność do sprowadzania na siebie rozmaitych kłopotów. Choć różnią się od siebie niemal pod każdym względem, starają się być dla siebie jak najlepszym wsparciem i doceniać bogactwo uczuć, jakimi darzą siebie nawzajem. Tymczasem oboje będą musieli ponownie stanąć do egzaminu z rodzicielstwa. Czy ich skomplikowane relacje z dziećmi ulegną poprawie, gdy na świecie pojawi się wnuczka Melanii?

Monolith. Już wkrótce obok "Vabanku", "Seksmisji" czy "Kilera" w gronie kultowych filmów Machulskiego wymieniać się będzie "Kołysankę".

Jednak zanim nasz misiowy przyjaciel zamknie oczka i zaśnie na dobre, musi posłuchać kołysanki. Kołysanka. literatura amerykańska XXI w.

POWIĄZANE KSIĄŻKI