Głód (książka audio)

Głód (książka audio) - Alma Katsu | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alma Katsu
WYMIAR
5,72 MB
NAZWA PLIKU
Głód (książka audio).pdf
ISBN
3201246871159

OPIS

Prawa do adaptacji filmowej sprzedane wytwórni 20th Century Dox. Producentem będzie Ridley Scott.Zło jest namacalne. I wszechobecne.Zostali przeklęci. Tylko tak można wytłumaczyć serię nieszczęść, które spadły na grupę pionierów zmierzających przez nieprzyjazne pustynie i góry Ameryki do Kalifornii. Mężczyzn, kobiet i dzieci, których wędrówka bardziej przypomina drogę ku zatraceniu niż ku lepszej przyszłości.Zaczyna brakować jedzenia. Wychodzą na jaw skrywane tajemnice. Znika dziecko, a kiedy zostają odnalezione jego zwłoki, ich stan budzi grozę. Giną kolejne osoby i uczestnicy wyprawy nabierają przekonania, że mają do czynienia z nienazwanym złem. Nie wiadomo tylko, czy jego źródło jest w karawanie, czy czai się na zewnątrz. A każdy kolejny krok doprowadza odizolowanych od cywilizacji podróżnych na skraj szaleństwa.Niezależnie od tego, czy przyczyną niepowodzeń jest klątwa, nierozważny wybór trasy, czy najzwyklejszy pech, dziewięćdziesiąt osób zmierza ku nieuchronnej tragedii.Czas nagrania: 12 godz. 21 minCzyta: Roch Siemianowski

Książka Głód liczy 680 stron. Jej wymiary to 165x240.

Możesz przejrzeć swoje obserwowane wyszukiwania. Taką książką jest: Głód - tydzień temu w warszawskim Pałacu Szustra jej autor, argentyński pisarz, spotkał się z Rosiak Dariusz Dyskusja jaka się odbyła, dotyczyła nie samych reportaży, czyli problemu głodu w poszczególnych państwach, ale - ogólnie - odpowiedzialności bogatszych części świata za części biedniejsze. Najnowsza książka nagrodzonej Pulitzerem autorki „Gułagu" i „Za żelazną kurtyną" udowadnia, że wielki głód na Ukrainie był drugim, po Holocauście, największym aktem ludobójstwa XX wieku. W 1929 roku Stalin zainicjował politykę masowej kolektywizacji, któr Reportaż totalny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI