Architektura - wizje niezrealizowane

Architektura - wizje niezrealizowane - Philip Wilkinson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Philip Wilkinson
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
Architektura - wizje niezrealizowane.pdf
ISBN
9899550874327

OPIS

NAJŚMIELSZE WIZJE WIELKICH WIZJONERÓW!Drapacz chmur wysoki na milę, kopuła okrywająca Manhattan, łuk triumfalny w kształcie słonia to nie jedyne porywające projekty w dziejach architektury, których nigdy nie zrealizowano. Ich autorzy próbowali sięgnąć granic wytrzymałości materiałów, eksplorować nowe idee, łamać konwencje, spełniać twórcze kaprysy albo wyznaczać zupełnie nowe kierunki. Wśród ich pomysłów znajdziemy i arcydzieła architektury, i urokliwe kaprysy twórczego geniuszu.Niektóre z niezrealizowanych pomysłów wielkich wizjonerów architektury to budowle wyjątkowej wręcz urody i niebywałych kształtów. Inne miały nauczyć nas, jak żyć w szybko rozrastających się miastach. Jeszcze inne stawiały na głowie architektoniczne konwencje. Nie brakowało wśród nich i pomysłów dziwacznych, a przy tym inspirujących. O nich wszystkich opowiada ta przepięknie ilustrowana książka.

"Architektura - wizje niezrealizowane" w cenie już od 55,20 zł. Zobacz też inne promocje! „Architektura - wizje niezrealizowane" to fascynująca podróż przez historię ludzkiej myśli.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Architektura - wizje niezrealizowane porównanie cen w 2 sklepach, cena już od 44,85 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz Architektura - wizje niezrealizowane w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Sprawdzone sklepy na Skąpiec.pl NAJŚMIELSZE WIZJE WIELKICH WIZJONERÓW! Drapacz chmur wysoki na milę, kopuła okrywająca Manhattan, łuk triumfalny w kształcie słonia to nie jedyne porywające projekty w dziejach architektury, których nigdy nie zrealizowano.

POWIĄZANE KSIĄŻKI