Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków

Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków - Małgorzata Mycielska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Mycielska
WYMIAR
7,20 MB
NAZWA PLIKU
Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków.pdf
ISBN
3650522451364

OPIS

Są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się filozofom. Ale nie ma takich, o których nie śniło się wynalazcom.Kiedy na przełomie XV i XVI wieku Leonardo da Vinci wymyślił czołg, samochód, helikopter, lotnię, spadochron, łódź podwodną, windę i teleskop, pewnie uznano go za marzyciela. Albo nawet wariata. Dziś mówi się, że to geniusz, który wyprzedził swoją epokę...Ta książka to pobudzający wyobraźnię przegląd dawnych i współczesnych wynalazków. Zwariowanych, wyprzedzających swój czas, zabawnych, nieudanych czy wręcz niemożliwych. Ale zawsze – świadczących o ludzkiej fantazji. Znajdziecie tu osobisty zachmurzacz, latający rower, bąbelkowy telegraf, lodową płytę gramofonową i wiele innych niewiarygodnych pomysłów.

Ilość stron: 124 Ale patent! Księga niewiarygodnych wynalazków. ...

... Ale patent. Księga niewiarygodnych wynalazków - Mizielińska Aleksandra - Mizieliński Daniel - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI