Tajniki uwodzenia

Tajniki uwodzenia - Nicole Jordan | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicole Jordan
WYMIAR
8,41 MB
NAZWA PLIKU
Tajniki uwodzenia.pdf
ISBN
4040565930885

OPIS

Cykl Legendarni kochankowieMężczyźni ze słynącego ze skandali rodu Wilde’ów łamią konwenanse i serca. A kobiety z ich rodu nie ustępują im w sztuce uwodzenia.Lecz wszyscy szukają prawdziwej miłości…Piękna lady Skye Wilde od dzieciństwa kocha skrycie tajemniczego hrabiego Hawkhursta. Lecz po tragedii, jaka na niego spadła, Hawkhurst zniknął na dziesięć lat. Teraz wrócił do Londynu…. by się ożenić. Na tę wieść Skye wyrusza do jego zamku. Jest zdecydowana przekonać hrabiego, że tylko ona jest jego bratnią duszą i przeznaczeniem. Ale ma na to tylko jedną noc…

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Tytuł : Tajniki uwodzenia Autorzy : Jordan, Nicole (1954-) Temat : Powieść amerykańska - 21 w.

Wydawca: Amber. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

POWIĄZANE KSIĄŻKI