Sekrety mnichów, czyli sprawdzone przepisy na szczęśliwe życie

Sekrety mnichów, czyli sprawdzone przepisy na szczęśliwe życie - o. Leon Knabit | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
o. Leon Knabit
WYMIAR
10,18 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety mnichów, czyli sprawdzone przepisy na szczęśliwe życie.pdf
ISBN
4541685112713

OPIS

Ojciec Joachim Badeni i ojciec Leon Knabit, dwaj starzy zakonnicy, dzielą się swoim doświadczeniem życiowym. Opowiadają anegdoty, udzielają rad i podają sprawdzone sposoby na rozwiązywanie rozmaitych problemów, z którymi borykamy się codziennie. Męską rozmowę prowadzi kobieta - Judyta Syrek.

Z całego serca zalecam Państwu rady dwóch starych zakonników. "Sekrety mnichów..." to dobre rady doświadczonych ludzi na proste i szczęśliwe życie. Książka ładnie wydana, znakomicie nadaje się na prezent.

145. Zobacz też: mnich Niektóre kobiety mają to do siebie, że oscylują pomiędzy dwoma skrajnościami - przesadną skromnością a zupełnym brakiem granic moralnych. Sekrety Mnichów czyli sprawdzone przepisy na szczęśliwe życie book.

POWIĄZANE KSIĄŻKI