Ostatnia wieczerza

Ostatnia wieczerza - Rachel Cusk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rachel Cusk
WYMIAR
4,15 MB
NAZWA PLIKU
Ostatnia wieczerza.pdf
ISBN
6096242481852

OPIS

Rachel Cusk, znana brytyjska autorka kilku świetnie przyjętych przez krytykę książek, między innymi Arlington Park, wiodąca do tej pory ustabilizowane życie u boku męża i dwóch córek, postanawia pewnego dnia porzucić dotychczasową, uporządkowaną egzystencję i przenieść się do Toscanii. Podróż jawi jej się jako wielka przygoda, w trakcie której spędzi z rodziną kilka tygodni w wynajętym domu w toskańskiej Garfagnani, zwiedzając po drodze Asyż, Arezzo, Neapolo, Pompeje, Florencję i Rzym.To bardzo osobista książka Cusk, pisarka nie boi się pokazać czytelnikom jako osoba niepewna, z trudem godząca role matki, żony i artystki - pisarki. Podróż do Włoch i obcowanie z obrazami włoskich mistrzów pozwoliło jej uporządkować świat, odpowiedzieć w sposób zadowalający na pytanie, czy sztuka jest w stanie wyzwolić ją od przeciętności i przyziemnych spraw. Cusk w tej podróży nie tylko na nowo określiła się jako artystka, ale też odkryła ponownie radość z bycia matką i obcowania z rodziną.

Ostatnia Wieczerza odbyła się podczas wieczoru, który poprzedzał aresztowanie Jezusa i skazanie go na śmierć poprzez drogę krzyżową. Kup obraz ostatnia wieczerza w kategorii Reprodukcje na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ostatnia Wieczerza (2011) - Punktem wyjścia filmowej opowieści jest historia powstania obrazu "Ostatnia Wieczerza". Reżysera, bardziej niż dzieło, zainteresował człowiek, który je... Ostatnia Wieczerza (obraz Leonarda da Vinci), Mediolan: zobacz recenzje, artykuły i zdjęcia dotyczące Ostatnia Wieczerza (obraz Leonarda da Vinci) w serwisie Tripadvisor w Mediolanie, Włochy parafii pw.

Natomiast to, co opisują ewangeliści było dotąd nowe oraz ... plaskorzezba OSTATNIA WIECZERZA kategorie filtry 0. Sortowanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI