Obchód

Obchód - Piotr Jan Marczyński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Jan Marczyński
WYMIAR
9,73 MB
NAZWA PLIKU
Obchód.pdf
ISBN
9322157804236

OPIS

Takiej książki jeszcze nie było!Polska medycyna widziana oczami lekarza w czasach trzeciej i czwartej RzeczypospolitejDr n. med. Piotr Jan Marczyński znakomitym piórem opisuje historię kariery lekarza – od lat studiów, stażu, przez pracę na prowincji i w pogotowiu ratunkowym, aż po ordynatora w znanym warszawskim szpitalu.Od marzeń po przeczytaniu Pacjentów Jurgena Thorwalda po rozczarowanie polską służbą zdrowia.Kipiąca humorem, pełna anegdot, ironiczna i autoironiczna powieść stylizowana na autobiografię pokazuje zarówno powszechnie znane, jak i starannieskrywane przed pacjentami absurdy naszej medycyny.A toczy się w rytm piosenek m.in. Lady Punk, Perfectu czy Kuby Sienkiewicza (również dr. n med.). Ale też szantów (bo i o żeglowaniu jest ta opowieść).To nie daleki od rzeczywistości thriller medyczny, lecz historia tocząca się tu i teraz, która pozwoli lepiej zrozumieć polskiego lekarza i rozprawić sięze stygmatyzującymi stereotypami wypalenia zawodowego czy syndromu Boga...

jw2019 jw2019 Zrobię kolejny obchód , by się upewnić, że nie przeszło ich więcej. Obchód Pamiątki przypada w tym roku w czwartek 1 kwietnia. Das Gedächtnismahl wird dieses Jahr am Donnerstag, dem 1.

rocznicy istnienia tej nagrody; uważa, że należałoby w trybie pilnym podjąć decyzję o sposobie funkcjonowania tej sieci oraz o środkach niezbędnych do realizacji przypisanych jej celów ponownie wzywa, aby wszystkim ... Hasło krzyżówkowe „obchód kontrolowanego terenu" w leksykonie szaradzisty. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła „obchód kontrolowanego terenu" znajdują się 163 definicje do krzyżówek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI