Licho wie

Licho wie - Agnieszka Taborska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Taborska
WYMIAR
11,60 MB
NAZWA PLIKU
Licho wie.pdf
ISBN
8669827267618

OPIS

Książka „Licho wie” Agnieszki Taborskiej stanowi kontynuację wydanej wcześniej, świetnie przyjętej publikacji pt. „Licho i inni”. Podobnie jak poprzednio skierowana jest przede wszystkim do najmłodszych czytelników. Autorka opisuje sylwetki trzynastu Lich – stworów wywodzących się z ludowej tradycji, które przy bliższym poznaniu okazują się przyjazne i pomocne ludziom. Związane są one z konkretnym regionem, miastem lub obszarem zainteresowań (np. Licho Podhalańskie, Licho Warszawskie, Licho Ekologiczne), które swoją postacią reprezentują. Zawarty w tym walor edukacyjny książki, w połączeniu z wyjątkowymi ilustracjami autorstwa prof. Lecha Majewskiego, czyni ją jeszcze bardziej pożyteczną i atrakcyjną.

Autorka opisuje sylwetki trzynastu Lich - stworów wywodzących się z ludowej tradycji ... Książka Licho wie do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 18,30 zł (Rabat 27%). Autor: Taborska Agnieszka, wydawnictwo: Bosz. Licho wie ; OFERTA HANDLOWA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

W końcu bez nich nie byłoby porządku. „Licho wie" to przewrotna książka. „Licho wie" stanowi ciąg dalszy „Licha i innych" - laureata nagrody Najlepszej Polskiej Książki dla Dzieci 2014 przyznanej na Festiwalu Literatury dla Dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI