Zorkownia

Zorkownia - Agnieszka Kaluga | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Kaluga
WYMIAR
8,52 MB
NAZWA PLIKU
Zorkownia.pdf
ISBN
7450805269931

OPIS

„Patrzę, jak dzieci chlapią się wodą, biegają umorusane, na bosaka. Chłonę ich radość i czuję przeogromne szczęście, że mogę na to patrzeć wolna od zwierzęcego bólu akurat tu i teraz.Mam obowiązek WIDZIEĆ rzeczy, smakować rzeczy, cieszyć się nimi.”Agnieszka Kaluga obiecała umierającej córeczce, że sobie poradzi. Teraz pomaga innym. Odnalazła swoje miejsce, choć życie przecina się tam ze śmiercią. Od czterech lat jest wolontariuszką w hospicjum. Spędza czas z tymi, którzy potrzebują kilku słów, uśmiechu, pomocy przy napisaniu ostatniego listu.„Zorkownia” to zapis najpełniej przeżytych chwil i kilkanaście pięknych zdjęć z życia. To poruszający dziennik odkrywania nadziei i miłości tak wielkiej, że nie da się jej zamknąć w jednym słowie. To wzruszająca opowieść o tym, co najważniejsze.Zorkownia otrzymała trzy wyróżnienia w konkursie Blog Roku 2011.

Obsada: Paula Głowacka, Ewa Szumska, Andrzej Szubski Czytanie performatywne w ramach projektu „Treny". 22 września 2017, g.

To przepiękna, wzruszająca opowieść o życiu. Zorkownia - W hospicjum życie przecina się ze śmiercią. To miejsce rządzi się swoimi prawami i ma jasno określone zasady.

POWIĄZANE KSIĄŻKI