Pocieszki

Pocieszki - Katarzyna Grochola | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Grochola
WYMIAR
8,97 MB
NAZWA PLIKU
Pocieszki.pdf
ISBN
7559942092276

OPIS

Opowieści z życia wzięte i życiu poświęcone – Pocieszki – nowa książka Katarzyny Grocholi!Chcesz mieć lepszy dzień? A może miesiąc?A może wystarczy pocieszka na każdy tydzień?Oto pięćdziesiąt dwie historie, tyle, ile jest tygodni w roku.Z wdziękiem, lekkością i humorem Katarzyna Grochola wciągnie Cię w swój świat, który może okazać się także Twoim. Świat deszczowych poranków, kiedy nie chce się podnieść z łóżka i wieczorów przynoszących niespodzianki. Niezaplanowanych spotkań, nadziei, dobrych uczynków, ptaków za lodówką, próśb niekaralnych i miłości, za którą wszyscy tęsknimy.Choć niektóre z pocieszek autorka traktuje z przymrużeniem oka, a niektóre całkiem serio, zapewniamy – wszystkie zdarzyły się naprawdę.Nikt tak jak Katarzyna Grochola nie doda Ci otuchy!

Jagiellońska 74 - NIE POBIERA WYMAZÓW ... Zgadzam sie z poprzednia opinia.Panie w rejestracji zachowuja sie jak obrazone z łaska udzielaja informacji. Nie mozna sie dodzwonic aby sie zarejestrowac.Nie rozumiem dlaczego w przychodni na Zamenhofa bez problemu mozna sie zarejestrowac na wizyte nawet na dzien nastepny a na Pocieszki nie. Pocieszki to pięćdziesiąt dwie historie, czyli dokładnie tyle, ile jest tygodni w roku kalendarzowym.

Świat deszczowych poranków, kiedy człowiekowi nie chce się podnieść z łóżka oraz świat ... Mapa miasta Kielce, 25-519, ulica Pocieszka 3 wraz ze spisem ulic i punktów użyteczności publicznej (POI). Strona zawiera również listę ulic znajdujących się w pobliżu Pocieszka 3 31-408 Kraków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI