Mój tata mieszka w innym świecie

Mój tata mieszka w innym świecie - Krzysztof Majda | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Majda
WYMIAR
6,36 MB
NAZWA PLIKU
Mój tata mieszka w innym świecie.pdf
ISBN
4032298559803

OPIS

Książka napisana lekkim językiem, poruszająca istotne tematy, które dotyczą nas wszystkich. Główny autor to dziesięcioletni Krzyś, który we właściwy dla siebie sposób opisuje siebie, swoją rodzinę, wartości, które mu przyświecają i w które wierzy, oraz nieobecnego już tatę. Forma, w jakiej to robi, jest jednak niezwykle prosta, intuicyjna, a zarazem ukazująca głęboką wrażliwość i mądrość życiową. Całość wypełniona jest przepięknymi grafikami, również rysowanymi przez dziecko, Tymka – kolegę Krzysia. Książka porusza emocje, dotyka do głębi, rozbawia, inspiruje czytelnika, zachęca do refleksji. Polecam każdemu: i temu większemu, i temu małemu.

Data zakończenia 2020-12-22 - cena 17,87 zł Sprawdź niskie ceny i kup Mój tata mieszka w innym świecie w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Mój tata mieszka w innym świecie - | Braterska Witamy, Zaloguj się | Zarejestruj się moj tata mieszka w innym swiecie PLUS W tygodniu mama, pisarka, kobieta pracująca, w weekendy żołnierz O służbie w mundurze i o sztuce pisania mówi szer. Kup teraz. Cena 17,70 zł.

Dodaj do pakietu . Kup książkę Ta książka nie posiada jeszcze opisu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI