CEL. Odkryj, określ, osiągnij!

CEL. Odkryj, określ, osiągnij! - Aneta Rostkowska-Gerlach | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Rostkowska-Gerlach
WYMIAR
5,21 MB
NAZWA PLIKU
CEL. Odkryj, określ, osiągnij!.pdf
ISBN
9399733259264

OPIS

A Ty? Jaki masz w życiu cel?By osiągnąć zamierzony cel, trzeba najpierw... określić, jaki to cel. Innymi słowy, musisz siebie poznać i dowiedzieć się, co jest dla Ciebie ważne. Ta konkretna książka wyposaży Cię w narzędzia, dzięki którym odkryjesz, czego naprawdę pragniesz, a potem wyznaczysz do tego drogę.Znajdź sobie przytulne miejsce. Przygotuj kredki, długopisy, flamastry. Zaplanuj czas na serię sesji ze sobą, najlepiej w kilkudniowych odstępach. Zanim wybierzesz się na to spotkanie, upewnij się, że telefon jest wyłączony, a do Twojej samotni nikt nie będzie zaglądać.Startujemy!Na dobry początek wyobraź sobie, że nie ma możliwości porażki...

Księgarnia informatyczna Informacje o Cel odkryj określ osiągnij - 7735276014 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-10-09 - cena 18,32 zł Książka „CEL Odkryj określ osiągnij!" - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion.

Odkryj, określ, osiągnij! Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI