Zjeść żabę

Zjeść żabę - Beata Ostrowicka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Ostrowicka
WYMIAR
11,20 MB
NAZWA PLIKU
Zjeść żabę.pdf
ISBN
4364148527846

OPIS

Wakacje w Chałupach z mamą są dla Julki nudne i męczące, dopóki na horyzoncie nie pojawia się Weronika. Ta wieczna optymistka namawia Julkę do przedłużenia wakacji, spróbowania swoich sił w surfowaniu i wieczornych wypadów z chłopakami na plażę. Julka, której każdą myśl zaprząta początkowo Kamil, poznaje instruktora windsurfingu i… zakochuje się!Z nieśmiałej szarej myszki przeobraża się w kobietę, która zaczyna walczyć o siebie, swoje pragnienia i marzenia. Wreszcie stawia na swoim.

Ta wieczna optymistka namawia Julkę do przedłu ... zjeść tę żabę. Słowniki PWN - zobacz ofertę >> Korpus Języka Polskiego PWN.

Ta przekonująca metafora, „ogromna żaba" czekająca na zjedzenie, to twoje największe ... Zjedz tę żabę! Wszystko, cokolwiek wiąże się z planem, ustaleniem priorytetu i organizacją pracy, sprowadza się do tych trzech słów. Brian Tracy Zjedz tę żabę! to książka dla ludzi biznesu, to prawdziwe vademecum podnoszenia wydajności pracy i osiągania z niej zadowolenia. „Zjedz tę żabę" Sam tytuł książki wziął się z zaobserwowania pewnego zjawiska, które polega na odsuwaniu w nieskończoność niechcianego zadania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI