Uzdrowienie po udarze. Cofanie skutków i zapobieganie kolejnym udarom

Uzdrowienie po udarze. Cofanie skutków i zapobieganie kolejnym udarom - Mike Dow | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mike Dow
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
Uzdrowienie po udarze. Cofanie skutków i zapobieganie kolejnym udarom.pdf
ISBN
5619697874676

OPIS

"Książka zawiera 100 najważniejszych pytań zadawanych przez osoby, które przeżyły udar oraz członków ich rodzin. Każde z nich zostało opatrzone odpowiedziami czołowych lekarzy i terapeutów.Autorzy wyjaśniają kompleksowo, a przy tym zrozumiale:· co to jest udar i kto jest zagrożony?· jaka jest najlepsza dieta dla osoby, która go przeżyła?· w jaki sposób terapia grupowa jest porównywana z terapią indywidualną?· czego pacjent powinien szukać u terapeuty?· ile czasu zajmie powrót do zdrowia i jak chorzy mogą zmaksymalizować efekty rekonwalescencji?· co można zrobić, aby zapobiec kolejnemu udarowi?Skutki udaru można cofnąć!"

Mike Uzdrowienie Po Udarze Cofanie Skutków I Zapobieganie Kolejnym Udarom - Mike Dow już od 28,14 zł - od 28,14 zł, porównanie cen w 27 sklepach. Zobacz inne Zdrowie i diety, najtańsze i najlepsze oferty, Uzdrowienie po udarze.

Cofanie skutków i zapobieganie kolejnym udarom. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Cofanie skutków i zapobieganie kolejnym udarom (e-book) e-book Oceń ten produkt jako pierwszy ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI