Spełnione marzenia. Ella i Micha

Spełnione marzenia. Ella i Micha - Jessica Sorensen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jessica Sorensen
WYMIAR
8,81 MB
NAZWA PLIKU
Spełnione marzenia. Ella i Micha.pdf
ISBN
2595094223990

OPIS

Jeśli kiedykolwiek chcą usłyszeć dzwon weselny, Ella i Micha muszą znaleźć równowagę między lękami, marzeniami i miłościąDzień, na który czekała Ella jest tuż, tuż. Poślubi Michę, miłość jej życia i światło, które ją wyprowadziło z mroku. Lecz nagle pojawia się niespodziewana przesyłka, przypominając brutalnie o przeszłości Elli. Dziewczyna traci pewność, z którą spoglądała w przyszłość. Czy rzeczywiście „będą żyli długo i szczęśliwie”, skoro nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziała?Micha będzie stał u boku Elli bez względu na to, co dzieje się w jej głowie, choć przepełnia go strach, że narzeczona znów mu ucieknie. Gdy otrzymuje życiową szansę, by ruszyć w trzymiesięczną trasę koncertową ze swoimi ulubionymi zespołami, wie że nie może zostawić Elli samej. Ale czy będzie w stanie poprosić ją, by rzuciła całe swoje życie i dołączyła do niego…

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Książka Spełnione marzenia Ella i Micha pochodzi z wydawnictwa Zysk I S-Ka. Autorem książki jest Jessica Sorensen.

Poślubi Michę, miłość jej życia i światło, które ją wyprowadziło z mroku. Spełnione marzenia. Ella i Micha (6042197) - Jessica Sorensen - Książka, recenzja, streszczenie Spełnione marzenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI