Otoczeni przez idiotów (książka audio)

Otoczeni przez idiotów (książka audio) - Thomas Erikson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas Erikson
WYMIAR
5,8 MB
NAZWA PLIKU
Otoczeni przez idiotów (książka audio).pdf
ISBN
9542499438594

OPIS

Najpopularniejszy skandynawski poradnik ostatnich lat!Czy dopadają cię spóźnione pointy w stylu: „Powinienem był mu powiedzieć to i to, wtedy może by zrozumiał"? Czy zdarzyło ci się uczestniczyć w zebraniu, na którym nie byłeś w stanie zrozumieć toku myślenia żadnej osoby? Czy frustruje cię, że nikt nie rozumie twojego jakże klarownego wywodu? Idioci są wszędzie i niestety jakoś musimy z nimi żyć.Możemy pozostać przy przekonaniu, że jesteśmy otoczeni przez idiotów, ale tak naprawdę otaczają nas ludzie o czterech różnych typach osobowości. Wystarczy umieć je zidentyfikować, a praca, życie i współdziałanie z nimi będzie jak bułka z masłem. A ile nam to zaoszczędzi niepotrzebnych nerwów!Czyta: Bartosz Głogowski

Wystarczy umiec je zidentyfikowac, a praca, zycie i wspoldzialanie z nimi bedzie jak bulka z maslem.Pana ksiazka ma chwytliwy tytul... Jestem otoczony przez idiotów Ta aukcja jest dla przycisku 1 (jednym). Zostanie wyświetlony przycisk na zdjęciu na głównym zdjęciu i wymienionych w tytule.

Możemy pozostać przy przekonaniu, że jesteśmy otoczeni przez idiotów, ale tak naprawdę otaczają nas ludzie o czterech różnych typach osobowości. Otoczeni przez psychopatów. 4,11 767 5 Autor: Thomas Erikson Czyta: Bartosz Głogowski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI