Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie

Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie - Romain Puertolas | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Romain Puertolas
WYMIAR
6,50 MB
NAZWA PLIKU
Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie.pdf
ISBN
2158712756852

OPIS

Urzekająca komedia: powieść o fałszywym fakirze, który wyrusza w podróż z Indii do Francji po to, aby zrobić zakupy w sklepie IKEA. Podróż, która w wyniku szalonego zbiegu okoliczności przekształca się w bezprecedensową wyprawę po Europie.Trochę humoru rodem z filmów Braci Marx, trochę przemyśleń na temat społeczeństwa niczym z Kandyda. Kawał dobrej rozrywki z europejskimi krajobrazami w tle przyprawiony śmiechem, miłością i refleksją na temat odkupienia win.Komiczna i ujmująca podróż fałszywego/szemranego fakira ku odkupieniu win i samopoznaniu. Cudowne. „The Times”Książka jest tak zwariowana (w oryginale silly, więc raczej głupkowata) jak jej tytuł, ale dzięki energii i dobrodusznej prostocie chwyta za serce. „The Mail on Sunday”Książka Puertolasa to łotrzykowska opowieść o uchodźcach zmagających się z absurdem imigracyjnej biurokracji, o lepszym życiu, braniu i dawaniu, a także o krętej drodze prowadzącej do prawdziwej miłości. „Sydney Art Guide”Na pewnym poziomie to standardowa powieść łotrzykowska (może jest na to jakaś mniej oficjalna nazwa) o naciągaczu utrzymującym się dzięki swojemu sprytowi, ale pod warstwą humoru i farsy znajdziemy dogłębną analizę biedy i sytuacji imigrantów, przemytników, ludzi rozpaczliwie poszukujących lepszego życia. „The Press”

Potwierdzam, że jest pełen humoru, ciepła, miłości oraz magii. To przepiękna współczesna baśń, która porywa nas w niby znany świat, ale tylko z pozoru. Książka Niezwykła podróż fakira który utknął w szafie, Romain Puértolas.

Po śmierci matki postanawia wyruszyć do odległej Francji, aby odnaleźć swojego ojca, którego nigdy nie poznał oraz aby spełnić swoje największe marzenie - odwiedzić szwedzki sklep z meblami. w austriackim cyrku. Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie Ikea to literacki debiut Puértolasa, który po długiej serii odrzuconych maszynopisów, został opublikowany we wrześniu 2013.

POWIĄZANE KSIĄŻKI