Neurogeneza – regeneracja mózgu

Neurogeneza – regeneracja mózgu - Brant Cortright | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brant Cortright
WYMIAR
8,24 MB
NAZWA PLIKU
Neurogeneza – regeneracja mózgu.pdf
ISBN
7424949814960

OPIS

Najnowsze odkrycia naukowe potwierdzają, że mózg przez całe życie wytwarza nowe komórki. Tempo tego procesu zwanego neurogenezą zależy jednak od każdego z nas. Dzięki tej książce poznasz program, który poprawi pracę Twojego mózgu. Odpowiednia dieta i styl życia przyspieszą neurogenezę od trzech do pięciu razy. Ten potwierdzony naukowo 4-stopniowy program diety i stylu życia:• poprawi pamięć i moc mózgu,• zaszczepi przed stresem i depresją,• zapobiegnie lub opóźni wystąpienie upośledzenia funkcji poznawczych, otępienia i choroby Alzheimera,• wzbogaci relacje i życie seksualne.Zdrowy mózg, zdrowe życie!

4-stopniowy program eliminowania chorób neurodegeneracyjnych o naukowo potwierdzonej skuteczności autor: Dr Brant Cortright Program na lepszą pracę mózgu Kluczem do czerpania z pełnego potencjału mózgu jest neurogeneza. To proces polegający na tworzeniu nowych komórek nerwowych.

Plastyczność mózgu lub neuroplastyczność, to zdolność mózgu do regeneracji i samo restrukturyzacji. Może nie wszyscy z was, ale część na pewno żyje w dużym pośpiechu, a cały dzień ma wypełniony licznymi zadaniami. Jeśli do tego dochodzą problemy ze snem, to na pewno cierpi na tym mózg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI