Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu

Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu - dr Leo Galland | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
dr Leo Galland
WYMIAR
9,44 MB
NAZWA PLIKU
Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu.pdf
ISBN
1721327196408

OPIS

Według twierdzenia zmarłego syna Autora – wszyscy już jesteśmy w Niebie. Jest to „wieczna teraźniejszość”, gdzie znajdują się nawet ci, którzy jeszcze żyją swoim ziemskim życiem. Dowiedz się, co jeszcze zdradził ojcu ten cudowny przewodnik duchowy... Dr Leo Galland napisał tę książkę pod przewodnictwem swojego zmarłego syna, Chrisa, który stopniowo objawiał mu prawdę o ludzkiej egzystencji. W ciągu roku połączyła się ona w trzy tematy nazwane przez niego Darem Przeciwności, Darem Obecności i Darem Ponadczasowości. To starożytna mądrość znana w wielu tradycjach i ujawniona, by ukazać prawdę o naturze dobra i zła. Ty też już jesteś w Niebie.

Książka Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu liczy 164 stron. Jej wymiary to 145x205.

Dowiedz się, co jeszcze zdradził ojcu ten cudowny przewodnik duchowy Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu. Każdy z nas jest już w Niebie Według twierdzenia zmarłego syna Autora - wszyscy już jesteśmy w Niebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI