Labirynt ognia. Seria Apollo i boskie próby. Tom 3

Labirynt ognia. Seria Apollo i boskie próby. Tom 3 - Rick Riordan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rick Riordan
WYMIAR
3,65 MB
NAZWA PLIKU
Labirynt ognia. Seria Apollo i boskie próby. Tom 3.pdf
ISBN
2390024990090

OPIS

Wspaniały bóg Apollo strącony przez Zeusa za karę na ziemię jest teraz nieporadnym nastolatkiem Lesterem Papadopoulosem. Aby odzyskać należne miejsce na Olimpie, Lester musi przywrócić do życia pięć Wyroczni, które zamilkły. W dodatku staje do tego niemożliwego wyczynu pozbawiony boskich mocy i związany obowiązkiem posłuszeństwa wobec wprowadzającej go nieustannie w zakłopotanie młodocianej córką Demeter imieniem Meg. Wielkie dzięki, tato.Z pomocą przyjaciół półbogów Lester zdołał przetrwać dwie próby: pierwszą w Obozie Herosów i drugą w Indianapolis, gdzie Meg otrzymała Mroczną Przepowiednię. Słowa, które wypowiedziała, siedząc na Tronie Pamięci, ujawniły, że złowrogi triumwirat rzymskich cesarzy planuje atak na Obóz Jupiter. Podczas gdy Leo leci na Festusie, aby ostrzec rzymski obóz, Lester i Meg muszą przedostać się przez Labirynt, by odnaleźć trzeciego cesarza – oraz Wyrocznię, która mówi zagadkami – gdzieś na południowym zachodzie Ameryki. W tej ponurej przepowiedni jest iskra nadziei: „Kopyta przewodnikiem będą w drogi trudach” – bohaterom będzie towarzyszył satyr, a Meg wie, do kogo zwrócić się o pomoc…

Cykl składa się z pięciu części, a pierwsza książka Ukryta Wyrocznia ukazała się 3 maja 2016 r. Po ... Wspaniały bóg Apollo strącony przez Zeusa za karę na ziemię jest teraz nieporadnym nastolatkiem Lesterem Papadopoulosem.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książki z serii Apollo i Boskie Próby. Zaloguj się ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI