Czy umrę, nim się zbudzę?

Czy umrę, nim się zbudzę? - Emily Koch | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emily Koch
WYMIAR
9,2 MB
NAZWA PLIKU
Czy umrę, nim się zbudzę?.pdf
ISBN
3626396115435

OPIS

Wszyscy są przekonani, że Alex nigdy nie wybudzi się ze śpiączki. Gdy jego rodzina rozważa odłączenie go od respiratora, a przyjaciele radzą jego dziewczynie, by zaczęła spotykać się z kimś innym, chłopak nie może nic zrobić, chociaż doskonale wie, co się dzieje dokoła.Wkrótce zaczyna podejrzewać, że wypadek, przez który znalazł się w szpitalu, nie był wynikiem nieszczęśliwego zbiegu okoliczności. Co gorsza, winny nadal przebywa na wolności i stanowi zagrożenie nie tylko dla Alexa.Chłopak, wracając do wydarzeń z przeszłości i wykorzystując pozostałe zmysły, próbuje odkryć, kto próbował go zabić, i ochronić najbliższych, zanim pozwolą mu odejść…To jest debiut, którego nie wolno przeoczyć. Barry Forshaw, „Guardian”Autorka wiernie oddaje horror osoby uwięzionej we własnym ciele, której mózg wciąż działa. Przekonuje nas, abyśmy podążali za tą historią do samego końca. Christina Appleyard, „Daily Mail”

Read 512 reviews from the world's largest community for readers. Wszyscy są przekonani, że Alex nigdy nie wybudzi się ze ś... Wszyscy są przekonani, że Alex nigdy nie wybudzi się ze śpiączki.

ISBN : 9788381104876. Waga : 0.34 kg Czy umrę, nim się zbudzę? - opis produktu: Wszyscy są przekonani, że Alex nigdy nie wybudzi się ze śpiączki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI