Czarownice nie płoną

Czarownice nie płoną - Jenny Blackhurst | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jenny Blackhurst
WYMIAR
8,6 MB
NAZWA PLIKU
Czarownice nie płoną.pdf
ISBN
3653924133836

OPIS

Przecież nie można się bać jedenastoletniej dziewczynki…Nawet jeśli cię przed nią ostrzegają i radzą, żebyś się jej nie narażała.Bo jeśli ją rozzłościsz, może ci się przytrafićnieszczęście.Imogen Reid, psycholożka rozpoczynająca nowe życie w rodzinnym mieście, z którego kiedyś uciekła, nie chce wierzyć w ludzkie gadanie. Ellie Atkinson, uratowana z pożaru, w którym zginęli wszyscy jej bliscy, potrzebuje pomocy, a nie piętnowania. I Imogen zrobi wszystko, żeby jej tę pomoc zapewnić. To nie z Ellie jest coś nie tak, lecz z jej otoczeniem – z miastem, ze szkołą, z rodziną zastępczą dziewczynki…Tak w każdym razie uważa Imogen.I robi wszystko, by pomóc Ellie uporać się z traumą.Więcej, niż nakazują standardy zawodowe.Więcej, niż nakazywałby rozsądek.Więcej, niż…

Historia Hannah, czarownicy z krwi i kości, mnie... „Czarownice nie płoną" to dla mnie bowiem bardziej powieść obyczajowa niż thriller. Z dreszczowca ma właściwie tylko zakończenie i udaną atmosferę niepokoju - podczas lektury cały czas mamy wrażenie, że tragedia jest nieuchronna.

Potrzebuje ona poczucia bezpieczeństwa, miłości i ciepła od drugiego człowieka. Jak się jednak przekonasz z książki „Czarownice nie płoną" autorstwa Jenny Blackhurst nie jest ona tak niewinna i bezbronna, jak mogłoby ... "Czarownice nie płoną" to thriller psychologiczny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI