Ada, to wypada!

Ada, to wypada! - Zofia Karaszewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zofia Karaszewska
WYMIAR
5,1 MB
NAZWA PLIKU
Ada, to wypada!.pdf
ISBN
1695554358209

OPIS

Ada, wypada ci zabierać głos! Wypada ci się wyróżniać, dbać o siebie i zadawać pytania bez odpowiedzi. Czy wiesz, co jeszcze?Poradniki dobrego wychowania dla panien dawno odeszły do lamusa. Dziś dziewczynom - tym małym i tym całkiem dużym - wypada… robić wszystko, o czym marzą! Mają prawo być sobą, rozwijać się i uczyć od najlepszych. Bohaterki tej książki wiedzą o tym najlepiej, bo same pokonały niejedną przeszkodę. Teraz dzielą się swoimi doświadczeniami, a ich opowieści mogą być inspiracją i dla dziewczynek, i dla chłopców.Swoje historie opowiadają: Ewa Błaszczyk, Katarzyna Bonda, Marta Dymek, Irena Eris, Magdalena Fikus, Agnieszka Graff, Agnieszka Holland, Joanna Klimas, Mela Koteluk, Olga Kozierowska, Katarzyna Kozyra, Ewa Łętowska, Katarzyna Miller, Natalia Partyka, Karolina Baca-Pogorzelska, Katarzyna Rosner, Beata Stelmach, Kamila Szczawińska, Marta Sziłajtis, Dorota Wellman i Agnieszka Więdłocha.

Dziewczyna nie jest jednak łatwym przypadkiem i nie jest prosto zmienić jej przyzwyczajenia. Promykiem nadziei okazuje się talent wokalny i zaangażowanie, z jakim oddaje się lekcjom. Ada, to nie wypada.

Jej ojciec wysyła ją do szkoły z internatem aby nabrała ogłady i nauczyła się dyscypliny. Oczywiście to dopiero początek przygód Ady, w których znajdzie się także miejsce na miłość. Ada, to wypada.

POWIĄZANE KSIĄŻKI