Zielone Koktajle odchudzające i dietetyczne. 365 przepisów

Zielone Koktajle odchudzające i dietetyczne. 365 przepisów - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,2 MB
NAZWA PLIKU
Zielone Koktajle odchudzające i dietetyczne. 365 przepisów.pdf
ISBN
5633530457914

OPIS

Książka napisana przez autorkę bloga Zielone Koktajle i bestsellerów „Zielone koktajle. 365 przepisów”, „Zielone koktajle dla mam i dla dzieci. 365 przepisów” oraz „Zielone Koktajle. Detoks. 365 przepisów”.Znajdziesz w niej 365 przepisów na fit koktajle. Każdy z nich to prawdziwa bomba witaminowa oraz obfitość składników odżywczych, które pozytywnie wpłyną na Twoją przemianę materii.W książce m.in. przepisy na koktajle:• naturalnie wspomagające odchudzanie,• ograniczające tycie i osłabiające łaknienie,• przyśpieszające metabolizm,• antycellulitowe,• fit smoothiebowls, czyli podbijające Amerykę i Europę miski koktajlowe.Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!365 koktajli do wyboru. Każdy o spektakularnej mocy! Każdy idealny dla Ciebie.„Proste, ale niebanalne przepisy na smaczne koktajle na bazie owoców i warzyw, które – zgodnie z Piramidą Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej – powinny stanowić podstawę codziennego jadłospisu. Duża porcja pomysłów pełnych witamin i składników mineralnych!”(dr n. o zdr. Angelika Staszewska – specjalistka w zakresie dietetyki i psychodietetyki, konsultantka merytoryczna książki)„Mając pod ręką tę książkę, dieta nie kojarzy się z rezygnacją z pysznych deserów. Możemy zajadać się Malinową Rozkoszą czy Lodami z Czarnych Porzeczek, a na drugie śniadanie wypić Koktajl Czekoladowo-Śliwkowy. Książka stanowi świetne wsparcie w świadomym dbaniu o siebie. Pomaga budować satysfakcjonujące, codzienne życie”.(Katarzyna Rada – redaktor naczelna CzytajSklad.com)„Najlepsza broń w walce o szczupłą sylwetkę. Bez cukru, bez konserwantów, bez wzmacniaczy smaku. Koktajle, które tu znajdziesz, przyspieszą metabolizm, pomogą pozbyć się cellulitu i ujędrnią ciało. Świeże smaki, proste przepisy i zaskakujące połączenia. A fenomenalne smoothie bowls, czyli bijące rekordy popularności w Europie i w Stanach Zjednoczonych miski koktajlowe, zachwycą eksplozją kolorów i smaków!”(Katarzyna Krupka – wydawca WP abcZdrowie, Wirtualna Polska)Inspiruj się przepisami i miksuj na zdrowie!

Każdy z nich to prawdziwa bomba witaminowa oraz obfitość składników odżywczych, które pozytywnie wpłyną na Twoją przemianę materii. W książce m.in.

39 ... Książka Zielone koktajle. Odchudzające i dietetyczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI