The Most Beautiful. Moje życie z Prince’em

The Most Beautiful. Moje życie z Prince’em - Mayte Garcia | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mayte Garcia
WYMIAR
8,71 MB
NAZWA PLIKU
The Most Beautiful. Moje życie z Prince’em.pdf
ISBN
7451621125136

OPIS

PRINCE – sławny muzyk, wybitny wokalista, znakomity showman. Takim widzieli go fani na koncertach, płytach i w teledyskach. Jaki jednak był w prywatnym życiu, gdy nie oglądały go tysiące wielbicieli?Niezwykła książka, również dla tak ortodoksyjnych fanów jak ja. Mayte opisała wiele zdarzeń z życia i kariery małego geniusza z Minneapolis, o których świat dotychczas nie wiedział.Sceptycznie podchodziłem do książki napisanej przez eksżonę Prince’a. Pomyliłem się. I jestem z tego powodu szczęśliwy! Bo życie Mayte z Księciem było bajkowe i trudne jednocześnie. Dowiadujemy się, jak wrażliwą osobą był geniusz z Minneapolis.Właśnie! Geniusz! Bo teraz już nikt nie powinien wątpić w jego wielkość. Również jako człowieka. Pozycja nie tylko dla fanów artysty.Hirek WronaPo przeczytaniu tej książki zupełnie inaczej będziecie odbierać twórczość Prince’a. Niesamowita opowieść Mayte jest swego rodzaju pożegnaniem, autoterapią, którą pochłania się z zapartym tchem.Niezwykle poruszające.Gabi Drzewiecka, dziennikarz muzyczny

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r The Most Beautiful. Moje życie z Prince`em Mayte Garcia już od 9,95 zł - od 9,95 zł, porównanie cen w 28 sklepach.

Data zakończenia 2020-01-03 - cena 25,14 zł PRINCE - sławny muzyk, wybitny wokalista, znakomity showman. Takim widzieli go fani na koncertach, płytach i w teledyskach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI