Rozmówki rosyjskie dla bystrzaków

Rozmówki rosyjskie dla bystrzaków - Andrew D. Kaufman | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew D. Kaufman
WYMIAR
4,49 MB
NAZWA PLIKU
Rozmówki rosyjskie dla bystrzaków.pdf
ISBN
7427290170552

OPIS

Naucz się w krótkim czasie mówić po rosyjsku!Szybki i łatwy dostęp do podstawowych informacjiTablice, dzięki którym szybko znajdziesz potrzebne słowaZapis fonetyczny pozwalający błyskawicznie przejść do rozmowyWybierasz się do Rosji, ale nie znasz rosyjskiego? Chcesz udoskonalić swoje umiejętności konwersacyjne? Te podręczne rozmówki sprawią, że w lot przyswoisz podstawy języka rosyjskiego i zaczniesz się nim błyskawicznie posługiwać.W książce:Jak pytać o wskazówki, robić zakupy i zamawiać jedzenie w restauracjiJak radzić sobie z problemami i nagłymi wypadkamiJak rozmawiać o rodzinie i pracyDr Andrew Kaufman prowadzi gościnne wykłady na Wydziale Języków i Literatury Słowiańskiej Uniwersytetu Wirginii.Dr Serafima Gettys jest koordynatorką Programu Języków Obcych na Uniwersytecie Lewisa.Nina Wieda jest doktorantką na Uniwersytecie Northwestern w Chicago.

Naucz się w krótkim czasie mówić po rosyjsku! Szybki i łatwy dostęp do podstawowych informacji Tablice, dzięki którym szybko znajdziesz potrzebne słowa Zapis fonetyczny pozwalający błyskawicznie przejść do rozmowy Wybierasz się do Rosji, ale nie znasz rosyjskiego? Rozmówki rosyjskie dla bystrzaków . D.

Kaufman, Serafima Gettys Ph.D., Nina Wieda; Rozmówki rosyjskie dla bystrzaków (Andrew D Kaufman). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Informacje o Rozmówki rosyjskie dla bystrzaków - 7882839297 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI