Naturalne farbowanie włosów

Naturalne farbowanie włosów - Christine Shahin | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Christine Shahin
WYMIAR
12,74 MB
NAZWA PLIKU
Naturalne farbowanie włosów.pdf
ISBN
6441667451434

OPIS

Masz już dość włosów zniszczonych koloryzacją?Komercyjne farby do włosów zawierają tysiące substancji chemicznych, które mogą być bardzo szkodliwe. Jednak nie musisz wybierać pomiędzy pięknymi włosami a dobrym zdrowiem. Henna, indygo, kasja i agrest andyjski to pełne mocy zioła, które są doskonałą i całkowicie naturalną alternatywą dla syntetycznych farb do włosów.Specjalistka od naturalnej pielęgnacji włosów, Christine Shahin, nauczy cię, jak używać barwników roślinnych, aby farbować włosy i uzyskać piękny efekt kolorystyczny. Preparaty ziołowe nie niszczą włosów, ale je odżywiają i nawilżają, a także są bezpieczne, łatwe i tanie w użyciu. Proste wskazówki oraz piękne ilustracje pomogą ci nauczyć się samodzielnego stosowania barwników i tworzenia dowolnych kompozycji kolorów.Dzięki tej książce:– dowiesz się, jak stosować i przygotować ziołowe farby do włosów,– poznasz receptury pozwalające uzyskać szeroką gamę odcieni, od blondu po głęboką czerń,– poznasz cenne wskazówki, jak skutecznie farbować siwe włosy, aby uzyskać niepowtarzalne efekty kolorystyczne.

Kobiety lubią ładnie wyglądać i czuć się zadbane. Wyszukują na rynku kosmetycznym kosmetyki służące ich skórze, włosom, czy paznokciom.

Pozwala pasmom na uaktywnienie się w nich nadtlenku... Rumianek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI