Na koniec świata

Na koniec świata - Ewa Maja Maćkowiak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Maja Maćkowiak
WYMIAR
5,16 MB
NAZWA PLIKU
Na koniec świata.pdf
ISBN
1403594701087

OPIS

Gdzie jest koniec świata? I czy warto go szukać?Prawie trzydziestoletnia Barbara stoi na życiowym rozdrożu. Niewierny narzeczony zmusza kobietę do podjęcia trudnej decyzji, a jedyna krewna wcale jej w tym nie pomaga. Zdesperowana rzuca wszystko i opuszcza dotychczasowe miejsce zamieszkania. Przypadkiem znajduje stary, opuszczony dom w miejscowości Koniec Świata. Zaczyna budować swoje życie na nowo. I zaczyna dostrzegać inny, lepszy świat. To właśnie tutaj przeplatają się radości i smutki bohaterki, która przygarnia kudłatego Merdka, psa sierotę, nadaje imię zwierzęciu rasy krowa i dokarmia cheddarem nieuchwytnego… Cheddara. A przy okazji zamawia miłość (i nie tylko) przy ognisku, a z miłości do przyjaciółki pomaga zdrajcy. Z dobroci serca wybacza też okrutnej (czyżby?) ciotce.I jest chyba najprawdziwszą wiedźmą…Zapraszam w piękną przygodę na koniec świata, z dowcipną, poruszającą książką Ewy Maćkowiak. Bohaterowie, jakich chciałoby się zagrać na scenie, i perypetie, które chciałoby się przeżyć, sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem. Zanurzyłam się w ten świat cała, po czubek głowy! Polecam gorąco!Katarzyna ŻakGwarantuję, że z bohaterami powieści Ewy Maćkowiak pójdziecie nie tylko na koniec świata, ale i dużo dalej. To opowieść z cyklu tych, których nie odkłada się aż do dotarcia do ostatniej strony. To historia, która Was rozbawi, wzruszy i ciepło otuli. Czyż można chcieć więcej?Magdalena Kordel

Dzieje się to poprzez wchodzenie ludziom do domów i obserwację uczestniczącą. Koniec świata na Ziemi w jakimś sensie nastąpił już sześciokrotnie, a przynajmniej o tylu końcach wiadomo współczesnej nauce. Nazywały się "masowym wymieraniem gatunków" i to jedyny ... Na koniec świata - album studyjny Justyny Steczkowskiej z 1999 roku..

Obserwujesz już 300 wyszukiwań. Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI