Koniec polityki czyli państwo bez przymusu

Koniec polityki czyli państwo bez przymusu - Chas Holloway | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chas Holloway
WYMIAR
11,29 MB
NAZWA PLIKU
Koniec polityki czyli państwo bez przymusu.pdf
ISBN
3286974268718

OPIS

Książka Koniec polityki, czyli państwo bez przymusu opowiada o innej drodze. O lepszej drodze. O zastosowaniu nauki do poznania natury społeczeństwa oraz o stosowaniu racjonalnej, sprawdzonej wiedzy do tworzenia technologii, która pozwoli osiągnąć wolność. Wolność jako mierzalny stan społeczeństwa. Jak przekonasz się czytając tę książkę, polityka, z całym sztafażem zakazów i nakazów, nie tylko jest dokładnym przeciwieństwem nauki i zasadniczo nigdy nie rozwiązała żadnego problemu społecznego, ale co gorsza, jest zbędna i może być bez trudu zastąpiona mechanizmami wolnego wyboru.Fragment książki

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! „Książka Koniec polityki, czyli państwo bez przymusu opowiada o innej drodze. O lepszej drodze.

Sprawdź! Koniec polityki. czyli państwo bez przymusu - Chas Holloway - opis książki: "Książka Koniec polityki, czyli państwo bez przymusu opowiada o innej drodze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI