Dzieła (prawie) wszystkie

Dzieła (prawie) wszystkie - Andrzej Bursa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Bursa
WYMIAR
8,36 MB
NAZWA PLIKU
Dzieła (prawie) wszystkie.pdf
ISBN
9747013475687

OPIS

Kultowa twórczość legendarnego Poety„milszy mi jest pantofelekod ciebie ty skurwysynie”„mam w dupie małe miasteczka!”„Panowie jeżeli to się udaTo zalejemy się jak jasna cholera”Niektóre z jego wierszy cytujemy niemal nieświadomie, inne przez lata czekały na odkrycie. Andrzej Bursa to poeta buntu, nie godzący się na rzeczywistość, poszukujący. Jego przedwczesna śmierć sprawiła, że przeszedł do legendy jako twórca zacierający granicę między dobrem a złem, w centrum stawiający okrucieństwo i sadyzm, „szargający świętości”.W Utworach (prawie) wszystkich w opracowaniu Wojciecha Bonowicza czytelnik odnajdzie nie tylko wiersze, próby dramatyczne i prozę (również do tej pory nie publikowane!), ale i rysunki kreślone przez Bursę na marginesach rękopisów, wycinków z gazet, w notesach.To pierwszy tak szeroki obraz twórczości, która - ponad sześćdziesiąt lat po śmierci Poety - po raz pierwszy może zostać odczytana w pełni.

Napisz recenzję o produkcie: Dzieła (prawie) wszystkie Twoja ocena. Ocena ogólna. W "Utworach (prawie) wszystkich" w opracowaniu Wojciecha Bonowicza czytelnik odnajdzie nie tylko wiersze, próby dramatyczne i prozę (również do tej pory nie publikowane!), ale i rysunki kreślone przez Bursę na marginesach rękopisów, wycinków z gazet, w notesach. Książka „Dzieła (prawie) wszystkie" - oprawa twarda - Wydawnictwo ZNAK.

Część tekstów została przetłumaczona specjalnie do tej edycji. Dzieła (prawie) wszystkie - opis produktu: Kultowa twórczość legendarnego poety. Niektóre z jego wierszy cytujemy niemal nieświadomie, inne przez lata czekały na odkrycie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI