Białoruś. Historia za miedzą. Bezdroża Classic. Wydanie 2

Białoruś. Historia za miedzą. Bezdroża Classic. Wydanie 2 - Andrzej Kłopotowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Kłopotowski
WYMIAR
4,15 MB
NAZWA PLIKU
Białoruś. Historia za miedzą. Bezdroża Classic. Wydanie 2.pdf
ISBN
2727984615126

OPIS

Ruszaj w świat z przewodnikiem Michelin!poręczny formatprecyzyjne mapy i planydokładne opisy atrakcji turystycznychpropozycje tras zwiedzanialiczne ciekawostkiMichelin zaprasza Cię do wspólnego odkrywania najpiękniejszych zakątków Bilbao i San Sebastian. Z tym przewodnikiem zwiedzanie będzie prawdziwą przyjemnością! Dokładne plany ułatwią swobodne poruszanie się po mieście. Szukasz ciekawych miejsc, zabytków i tras zwiedzania? Nic prostszego! Dzięki gwiazdkom przy nazwach dzielnic i obiektów nie pominiesz żadnej turystycznej atrakcji. Starannie dobrane informacje praktyczne pomogą Ci znaleźć nocleg, restaurację czy kawiarnię, w których spędzisz wyjątkowe chwile.

Historia za miedzą,... - 7984546346 w archiwum Allegro.

Położona po sąsiedzku Białoruś to dla Polaków kraj niemal egzotyczny, mało znany - i przez to niedoceniany. A przyjechać tu naprawdę warto: na pon, Białoruś Historia za miedzą, Księgarnia PWN Katowice zaprasza Bezdroża Classic.

POWIĄZANE KSIĄŻKI