Spinka

Spinka - Katarzyna Kacprzak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Kacprzak
WYMIAR
4,61 MB
NAZWA PLIKU
Spinka.pdf
ISBN
3596562261983

OPIS

Kasa, kariera, marzenia i wielkie emocje skrywane pod markową garsonką. Korporacja.To musi zakończyć się zbrodnią.Karolina Korwin PiotrowskaPierwszy w Polsce korpokryminałW międzynarodowej korporacji na warszawskim mordorze dni wyglądają podobnie. Pracownicy dzielą czas między obowiązki służbowe, kawę w biurowej kuchni, żarty, plotki, drobne intrygi i romanse.Wszystko zmienia się, gdy podczas hucznej imprezy integracyjnej zostaje popełnione tajemnicze morderstwo.Do akcji wkracza gburowaty policjant Jasiński ze swoją młodą asystentką Darią.Czy mordercą jest jeden z pracowników firmy?Czy wszyscy mogą spać spokojnie?Pytań jest coraz więcej, dzieją się niepokojące rzeczy, nawet stary policjant skrywa jakieś sekrety...Zwykła z pozoru korporacja zaczyna odkrywać swoje mroczne tajemnice.Katarzyna Kacprzak - Radca prawny, od kilkunastu lat pracująca jako in-house lawyer w korporacjach. Współpracuje z „Naszym Czasopismem”, miesięcznikiem społeczno-politycznym. Ukończyła kursy pisarskie w „Pasja pisania” oraz Kurs pisania powieści kryminalnej w „Maszyna do pisania”. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci Karoliny i Kacpra, wielbicielka dalekich podróży.

Można je nosić na włosach związanych lub rozpuszczonych. Gumki z chustkami dobrze wyglądają nie tylko w stylizacjach młodzieżowych, ale ... SPInka Film Studio jest firmą producencką, z wieloletnim stażem, specjalizującą się w produkcji filmowej i telewizyjnej.

kup teraz. Wściekłe Pięści Węża 42,00zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI