Ostatni z naszych

Ostatni z naszych - Adélaide de Clermont-Tonnerre | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adélaide de Clermont-Tonnerre
WYMIAR
8,90 MB
NAZWA PLIKU
Ostatni z naszych.pdf
ISBN
9327981620913

OPIS

Dwaj wrodzy sobie bracia, dwie kobiety połączone niezniszczalną przyjaźnią i dwoje młodych ludzi porwanych niemożliwą miłościąWerner Zilch jest początkującym biznesmenem, który w ożywionym klimacie Nowego Jorku lat siedemdziesiątych zaczyna odnosić sukcesy. Wie, że został adoptowany jako mały chłopiec, ale już dawno zrezygnował z prób dowiedzenia się czegoś o swoich biologicznych rodzicach. Wszystko zmienia się, gdy poznaje piękną Rebeccę. Jedno spotkanie sprawia, że nieznana przeszłość znów zaczyna go prześladować…W poszukiwaniu tożsamości Wernera czytelnik wyruszy w niezwykłą podróż i odkryje losy rodziny Zilchów, do której należą postaci tak różnorodne, jak pielęgniarka Czerwonego Krzyża, naukowiec czy esesman. Przemierzy kontynenty i epoki bardzo do siebie niepodobne – austriackie góry i pustynię Los Alamos, zmarznięte równiny Polski i nowojorskie przyjęcia, Manhattan lat siedemdziesiątych i Drezno drugiej wojny światowej – by dowiedzieć się, kto tak naprawdę jest ostatnim z naszych.„Całkowicie porywająca”. Le Figaro„Czy jesteśmy skazani na płacenie za zbrodnie naszych przodków? Ostatni z naszych zręcznie przemienia to tendencyjne pytanie w thriller, który czyta się równie znakomicie, jak znakomicie został pomyślany”. Paris Match„Napięcie, romans, niespodziewane wydarzenia i szokujące zbiegi okoliczności – ta powieść przenosi wielką historię w pełni do prawdziwego życia”. Madame Figaro

Jest tu miłość i nienawiść, zdrada i zemsta, a także poszukiwanie prawdy o własnych korzeniach. Ostatni z naszych zręcznie przemienia to tendencyjne pytanie w thriller, który czyta się równie znakomicie, jak znakomicie został pomyślany". Paris Match „Napięcie, romans, niespodziewane wydarzenia i szokujące zbiegi okoliczności - ta powieść przenosi wielką historię w pełni do prawdziwego życia". Ostatni z naszych - opis wydawcy: Dwaj wrodzy sobie bracia, dwie kobiety połączone niezniszczalną przyjaźnią i dwoje młodych ludzi porwanych niemożliwą miłością Werner Zilch jest początkującym biznesmenem, który w ożywionym klimacie Nowego Jorku lat siedemdziesiątych zaczyna odnosić sukcesy. Ostatni z naszych zręcznie przemienia to tendencyjne pytanie w thriller, który czyta się równie znakomicie, jak znakomicie został pomyślany".

To ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie poza naszym miejscem zamieszkania, poza naszym domem. Ostatnia szansa Nic nie trwa wiecznie, dlatego część naszych produktów wychodzi z asortymentu. Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy atrakcyjna ofertę dla części z tych artykułów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI