Lato nad morzem

Lato nad morzem - Katie Fforde | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katie Fforde
WYMIAR
12,71 MB
NAZWA PLIKU
Lato nad morzem.pdf
ISBN
1893872321541

OPIS

Emily jest zadowolona ze swojego życia.Pracuje jako położną i kocha swój zawód. Jest singielką i lubi mieszkać sama. Jednocześnie czuje, że nadszedł czas na zmianę i powiew świeżego, morskiego powietrza.Kiedy więc przyjaciółka Rebeka proponuje jej wakacyjną pracę kuka na parowcu pływającym po szkockim wybrzeżu, Emily wykorzystuje okazję.Ledwie udaje jej się odnaleźć w kambuzie, kiedy orientuje się, że ma o wiele więcej spraw na głowie.Rebeka jest w zaawansowanej ciąży i cieszy się, że ma na pokładzie przyjaciółkę, która wykonuje za nią większość pracy. Do załogi należy też ambitna i zazdrosna asystentka Emily, pewna, że to ona powinna być szefową kuchni.Jest też Alasdair, przystojny miejscowy lekarz, którego Emily za wszelką cenę stara się nie dostrzegać.Jeśli się w nim zakocha, tak jak on zakochuje się w niej, czy zechce jeszcze wrócić do swego dawnego życia?

Na Pomorzu roi się od ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, kurortów, miejsc o charakterze ... Tak, nad morzem znajdziesz obiekty oferujące pobyty dla osób przebywających w podróży służbowej oraz kwatery pracownicze. Kwatery i pokoje nad morzem - który obiekt jest najlepiej oceniany? Najlepsze opinie nad morzem posiada Kwatery Ślusarscy. Powitaj LATO nad morzem ! Wypoczywaj po brzegi ! Dom "Mimon" wybudowany w 2001r.

Zwykle narzekają, że wody Bałtyku są zimne, pogoda kapryśna, a ceny wygórowane . Co ciekawe, kiedy tylko rozpoczyna się sezon, wszelkie obawy idą w niepamięć. Bezpieczne miejsca noclegowe nad morzem, domki letniskowe na lato, duża przestrzeń, swobodne mieszkanie w osobnych domkach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI