Happy Food. Przez żołądek do szczęścia

Happy Food. Przez żołądek do szczęścia - Henrik Ennart | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henrik Ennart
WYMIAR
7,71 MB
NAZWA PLIKU
Happy Food. Przez żołądek do szczęścia.pdf
ISBN
7483352723911

OPIS

Hamburger o działaniu przeciwzapalnym? Sok z buraka zamiast viagry?To możliwe. Zawartość talerza wpływa zarówno na ciało, jak i na umysł. Może poprawić humor i wyostrzyć zmysły, leczyć stany lękowe i depresję, a nawet przeciwdziałać wielu groźnym chorobom i opóźniać procesy starzenia. A wszystko zaczyna się w jelitach…Znany szwedzki szef kuchni Niklas Ekstedt oraz dziennikarz naukowy Henrik Ennart przekonują, że zdrowe odżywianie nie jest trudne – wystarczy wiedzieć, co nam służy i dlaczego. Proste przepisy połączone z lekkostrawną wiedzą z zakresu medycyny i psychologii pomogą zmienić podejście do jedzenia i odnaleźć szczęście w kuchni i poza nią.* Jakie pokarmy powodują stany zapalne i depresję?* Jak stres wpływa na brzuch?* Co uszczęśliwia jelita?* Na czym polega cukrowy blues?* Jak wyeliminować z jadłospisu złodziei szczęścia?* Które superprodukty ukoją ciało i duszę?Czytaj, jedz i bądź szczęśliwy!

Przez żołądek do szczęścia w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Czy polecam „Happy food. Przez żołądek do szczęścia"? Jak wspominałam już wcześniej, to, że ja jestem zachwycona, nie oznacza, że książka spodoba się każdemu.

Pseudonim. Wskazują na potrzebę dobierania właściwych składników pokarmowych, dzięki którym będziemy mogli cieszyć się pełnią zdrowia przez długie lata życia. Happy food.

POWIĄZANE KSIĄŻKI