Camilla. Opowieści z angielskiego dworu. Tom 3

Camilla. Opowieści z angielskiego dworu. Tom 3 - Magdalena Niedźwiedzka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Niedźwiedzka
WYMIAR
10,72 MB
NAZWA PLIKU
Camilla. Opowieści z angielskiego dworu. Tom 3.pdf
ISBN
2795558679723

OPIS

Trzecia część trylogii "Opowieści z angielskiego dworu" przedstawia losy księcia Karola i Camilli Parker Bowles po tragicznej śmierci księżnej Diany w 1997 roku. Akcja została doprowadzona do drugiego małżeństwa następcy tronu w roku 2005.Oprócz dalszego życia dwojga słynnych bohaterów prezentuje galerię nieprzeciętnych i wpływowych postaci z ich otoczenia. Ukazuje historię wielkich namiętności, walkę o prawo do samostanowienia, a także starania o określenie swojej roli w świecie. Trylogia jest pierwszą próbą powieściowej fabularyzacji życia Diany, księżnej Walii, Camilli, obecnej księżnej Kornwalii, i księcia Karola. To swego rodzaju subiektywne studium ich życia.Magdalena Niedźwiedzka, autorka zbeletryzowanych biografii "Królewska heretyczka" i "Maria Skłodowska-Curie" oraz cyklu "Opowieści z angielskiego dworu". Łączy pracę na uczelni technicznej z pisaniem powieści. W wolnych chwilach maluje obrazy olejne.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Camilla opowieści z angielskiego dworu Tom 3 - Magdalena Niedźwiedzka - to tytuł dostępny na Inverso.pl.

Opowieści z angielskiego dworu. Tom 3 autorstwa Niedźwiedzka Magdalena , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 33,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI