Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia

Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia - Ann Voskamp | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ann Voskamp
WYMIAR
10,46 MB
NAZWA PLIKU
Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia.pdf
ISBN
6532435924772

OPIS

Światowy bestseller, który nauczył wdzięczności miliony czytelnikówWyobraź sobie, że słyszysz najtrudniejszą diagnozę. Wyobraź sobie, że odrzuca cię ktoś, kto miał kochać. Wyobraź sobie, że twoje życie roztrzaskuje się na kawałki i całkowicie tracisz nadzieję. Wyobraź sobie, że każdy dzień to walka ze zmęczeniem i smutkiem.A może nie musisz sobie tego wyobrażać…?Czy chciałbyś – mimo wszystko – przeżywać codzienność jako wyjątkowy dar i nauczyć się prawdziwej wdzięczności? Sięgnij po opowieść, która zmieniła życie milionów! Okrzyknięta bestsellerem „New York Timesa” i Amazon.com. Czuła i poruszająca. Staje się bliska każdemu, kto szuka sensu wśród swoich życiowych zmagań – tych najpoważniejszych i tych zupełnie zwyczajnych.Tysiąc darów to jedna z nielicznych książek, które nie tylko zabierają czytelnika w podróż pełną przygód, ale mają realny wpływ na jego życie, zmieniając je o sto osiemdziesiąt stopni!Agnieszka Musiał, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

Ta książka to prawdziwy światowy bestseller, który nauczył wdzięczności miliony czytelników! ... Tysiąc darów to jedna z nielicznych książek, które nie tylko zabierają czytelnika w podróż pełną przygód, ale mają realny wpływ na jego życie, zmieniając je ... Tysiąc darów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI