Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia

Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia - Ann Voskamp | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ann Voskamp
WYMIAR
7,45 MB
NAZWA PLIKU
Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia.pdf
ISBN
8984782248974

OPIS

DETOKS OD ŚWIATA, KTÓRY WYMAGA DOSKONAŁOŚCIZanim sięgniesz po tę książkę, zastanów się: co czujesz na myśl o swoich zranieniach? Próbujesz się od nich odciąć? Wtedy pozornie wszystko jest w porządku, ale w głębi serca czujesz złość i coraz bardziej pogrążasz się w smutku. A może zaprzeczasz ich istnieniu?A co jeśli to zranienia są drogą do bogatego życia?Ann Voskamp, autorka wielkiego bestsellera Tysiąc darów, w intymnej i dodającej otuchy opowieści, która pokazuje, że cierpliwość, czułość i szacunek wobec siebie są możliwe. Książka podbiła serca czytelników na całym świecie. Nic dziwnego – każdy potrzebuje głębokiego oddechu w rozpędzonej rzeczywistości.A gdyby tak rozdarte i zrozpaczone serca mogły poczuć, że jest łaska, która nas podtrzymuje, dla której każdy jest Umiłowanym i która mówi, że nie jesteśmy sami oraz że żadna klęska nigdy nie zdoła pozbawić nas poczucia bezpieczeństwa? Gdybyśmy doświadczyli cudu łaski uzdrawiającej wszystkie nasze rany?fragment

Odnaleźć pełnię życua, ISBN 978-83-658469-20-1, Esprit, Kraków 2018, format: 130 x 200, ss. 336, oprawa miękka Droga skruszonego serca.

A może zaprzeczasz ich istnieniu? A co jeśli to zranienia są drogą do bogatego życia? Droga skruszonego serca. Odnaleźć pełnię życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI