Bułgaria. Mapa Marco Polo w skali 1:800 000

Bułgaria. Mapa Marco Polo w skali 1:800 000 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,53 MB
NAZWA PLIKU
Bułgaria. Mapa Marco Polo w skali 1:800 000.pdf
ISBN
8889109390833

OPIS

Mapy samochodowe Marco Polo od ponad pół wieku cieszą się uznaniem kierowców z Niemiec i całej Europy. Czytelność, wysoka estetyka a przede wszystkim aktualność treści to zalety, które od niedawna mogą docenić także polscy odbiorcy.Mapy Marco Polo w zależności od prezentowanego obszaru wzbogacane są dodatkowo o plany większych miast znajdujących się na skartowanym obszarze, mapy autostrad, mapy odległości, tabele odległości , czasy przejazdów, informacje o dozwolonych prędkościach, indeks miejscowości wraz z kodami pocztowymi, siatka kartograficzna mapy poglądowej identyczna z siatką na dużej mapie, rekomendowane krajobrazowo miejsca i obiekty przyrodnicze.NOWOŚĆ! samoprzylepne znaczniki, ułatwiające orientację na mapieIndex i legenda w językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, czeskim, bułgarskim

Legenda w dziesięciu różnych językach, m.in. w języku: angielskim, niemieckim, francuskim oraz włoskim...

Mapy Marco Polo 2016 z systemem "Zoom" dla jeszcze lepszej orientacji! najnowsze aktualizacje generowane cyfrowo wysokiej jakości kartografia w nowych kolorach, które są jeszcze bardziej przyjazne dla oczu i bardziej przejrzyste System "Zoom" - doskonałe planowania trasy: mapa główna mapy tranzytowe dla ... KsiążkaKalifornia mapa 1: 800 000 Marco Polo ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN . Informacja o cookies.

POWIĄZANE KSIĄŻKI