Prawdziwa historia (wydanie filmowe)

Prawdziwa historia (wydanie filmowe) - Delphine de Vigan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Delphine de Vigan
WYMIAR
11,89 MB
NAZWA PLIKU
Prawdziwa historia (wydanie filmowe).pdf
ISBN
4361797175301

OPIS

Na podstawie powieści powstał najnowszy znakomity film Romana Polańskiego z Emmanuell Signer z Evą Green w rolach głównych.Prawdziwa historia to świetnie napisana powieść w stylu Hitchcocka, z bardzo sprawnie rozwijającą się akcją - aż do zaskakującego zakończenia.To opowieść o pisarce bardzo przypominającej autorkę. Ona także napisała książkę, która stała się bestsellerem, a w której odmalowała portret swej matki samobójczyni, z osobowością typu borderline. Po sukcesie następują spotkania z czytelnikami, po których pisarka czuje się całkowicie wyczerpana. W dodatku zaczyna otrzymywać anonimy, oskarżające ją, że zdobyła rozgłos dzięki śmierci matki i oszkalowaniu rodziny.Pewnego dnia spotyka L., kobietę w swoim wieku. Między rówieśniczkami rodzi się przyjaźń. Delphine zwierza się L., która rozumie ją jak nikt inny. L. wprowadza się do Delphine, opiekuje się nią i wszystkim zajmuje. Odpowiada nawet na adresowane do niej maile.Jak daleko posunie się L.? Zjawiła się po to, by zapełnić pustkę czy siać spustoszenie? Vigan ukazuje po mistrzowsku toksyczną relację między obiema kobietami, polegającą na stopniowym przejmowaniu kontroli jednej nad drugą.

de Vigan Delphine ISBN:978-83-8110-434- - Książki - Powieść - Powieść zagraniczna. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

Wykazuje on sporo podobieństw do jednego z wcześniejszych thrillerów reżysera - "Autora widmo". Chodzi nie tylko o pokrewieństwo fabularne, ale także w podejściu do aranżacji wnętrz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI