Elity Edenu

Elity Edenu - Joey Graceffa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joey Graceffa
WYMIAR
11,81 MB
NAZWA PLIKU
Elity Edenu.pdf
ISBN
6709850534408

OPIS

Dwie dziewczyny. Jedno przeznaczenie.Yarrow należy do elity: jako córka najpotężniejszej kobiety w Edenie ma wszystko. Uczy się w ekskluzywnej szkole z internatem Oaks i biada temu, kto się jej narazi. Jej życie to ciąg kolejnych szalonych imprez… aż domomentu, w którym poznała fascynującą dziewczynę o liliowych włosach i imieniu Lark.Rowan spędziła całe swoje życie w ukryciu. A kiedy przestała się chować, zaczęła uciekać. Jako nielegalne drugie dziecko w świecie podlegającym bardzo surowym regułom jest zagrożeniem dla społeczeństwa. W legalnym świecie czeka ją za to w najlepszym przypadku śmierć. Po tym, jak jej ojciec zdradził rodzinę, a matka zginęła z rąk sił rządowych, Rowan odkryła podziemną społeczność wyrzutków podobnych do siebie. Wśród tych ludzi, chroniących ostatnie drzewo na Ziemi, dziewczyna odnalazła chociaż cień spokoju i przyjaźń… a może nawet coś jeszcze. Jednak tylko na chwilę, bo teraz jej los znów wisi na włosku.Coś łączy te dwie dziewczyny, coś, co może całkowicie odmienić ich życie – i cały Eden.Niecierpliwie oczekiwana kontynuacja bestsellera "Dzieci Edenu".

Sprawdź też inne ebooki. Kupuj leganie, nie chomikuj. Księgarnia Dla fanów powieści graficznych oraz mangi Najlepsze Komiksy Sprawdź ceny i opinie Elity Edenu na Ceneo.pl Sprawdź niskie ceny i kup Elity Edenu w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Dwie dziewczyny.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r W Elitach Edenu sporo tajemnic zostaje rozwiązanych, jednak nie obawiajcie się, pojawiają się ciągle nowe. Akcja gna, od książki trudno się oderwać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI