399 przetworów na zimę

399 przetworów na zimę - Cosima Bellersen Quirini | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cosima Bellersen Quirini
WYMIAR
5,63 MB
NAZWA PLIKU
399 przetworów na zimę.pdf
ISBN
9999342649478

OPIS

Chcesz samodzielnie zawekować coś więcej niż tylko dżem, warzywa lub mięso? A jakby tak zamknąć w słoikach kiełbaski curry, a w puszkach chleb? Autorka przedstawia 399 doskonałych przepisów, dzięki którym nauczymy się wekować wszystko: od warzyw i owoców po mięso, ryby, zupy i inne potrawy.Ich zrobienie nie wymaga ani przesadnego nakładu pracy, ani nie jest drogie.Wśród przepisów prostych, jak i tych wyrafinowanych od klasycznych, takich jak dżemy i korniszony, po oryginalne przysmaki, na przykład przefermentowane pasty, pyszna lemoniadę lub kandyzowane płatki kwiatów.W poradniku znajdziemy wiele różnorodnych pomysłów, zachęcających do robienia przetworów i stanowiących alternatywę dla kupnych, gotowych produktów.- Smaczne i łatwe do wykonania: przetwory na zimę- 399 przepisów i ich wariantów: od znanych (klasycznych) po innowacyjne (niezwykłe)- zasady, rady i sztuczki – aby wszystko idealnie się udało

Brak w magazynie Merlin Commerce Sp. z o.o Sprzedaż internetowa +48 222 62 62 62 [email protected] 399 przetworów na zimę | | KSIĄŻKI \ Poradniki \ Kulinaria | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI