Zanim się pojawiłeś

Zanim się pojawiłeś - Jojo Moyes | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jojo Moyes
WYMIAR
7,65 MB
NAZWA PLIKU
Zanim się pojawiłeś.pdf
ISBN
2218723390905

OPIS

Początek historii, która stała się światowym fenomenem.Lou, energiczna i pogodna dwudziestokilkulatka, ma opinię ekscentryczki. Jej kolekcja wielokolorowych butów wzbudza sensację, niezliczone gafy wywołują pobłażliwy uśmiech u bliskich, a praca w kawiarni wydaje się spełnieniem jej marzeń.Wszystkich zaskakuje więc, że Lou dostaje posadę opiekunki Willa, bogatego bankiera, który cudem przeżył dramatyczny wypadek, ale zupełnie stracił chęć do życia. Szybko okazuje się, że praca Lou to nie tylko parzenie herbaty i podawanie lekarstw - w rzeczywistości jej zadanie jest dużo ważniejsze. Sytuację komplikuje fakt, że między nią a Willem rodzi się wielkie uczucie, które na zawsze odmieni życie obojga.Czytelniczki na całym świecie uznały Zanim się pojawiłeś za jedną z najzabawniejszych i zarazem najbardziej poruszających powieści ostatnich lat. Wielkim sukcesem był także oparty na książce film z Emilią Clarke i Samem Claflinem w rolach głównych.Pierwsza książka bestsellerowego cyklu Jojo Moyes o Lou Clark.#CzytamMoyes

Wspieraj legalną kulturę, korzystając z legalnych serwisów tj. Gdzie obejrzeć cały film Zanim się pojawiłeś Online!? Tylko na Kinonline.pl! Zanim się pojawiłeś CDA w jakości HD, lektorem lub napisami! Oglądaj już teraz! Zanim się pojawiłeś Cda Lektor PL. Jun.

Dziewczyna ulega nieszczęśliwemu wypadkowi, a kiedy odzyskuje przytomność w domu Stephena, okazuje się, że straciła pamięć i własna tożsamość stanowi dla niej zagadkę.Książka wydaje się trochę nudna. 2019-12-10 01:00 Zanim się pojawiłeś. Opis (streszczenie): Scenariusz filmu napisała znana brytyjska autorka Jojo Moyes na podstawie własnej książki z 2012 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI