Uprowadzona

Uprowadzona - Charlie Donlea | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charlie Donlea
WYMIAR
4,35 MB
NAZWA PLIKU
Uprowadzona.pdf
ISBN
8181643228350

OPIS

Prawda to dopiero połowa historii…W trakcie wakacyjnej imprezy na plaży Nicole Cutty i Megan McDonald zostają porwane. Policja prowadzi szeroko zakrojone poszukiwania, jednak nie znajduje po nich żadnego śladu.Niedługo potem ledwie żywa Megan, cudem ucieka z bunkra ukrytego w głębokim lesie.Po roku książka na temat jej ucieczki ma już status bestsellera, a Megan staje się gwiazdą. Pozostaje tylko jeden mały problem - Nicole nadal nie odnaleziono.Jej starsza siostra, Livia, pracuje w prosektorium i zdaje sobie sprawę, że być może pewnego dnia dnia przyjdzie jej zbadać ciało siostry i zrozumieć tajemnicę jej zniknięcia. Tymczasem do prosektorium trafia ciało młodego mężczyzny, którego może coś łączyć z serią zaginięć dziewczyn w całym kraju.Powodowana niezdrową ciekawością Livia nawiązuje kontakt z Megan, której prawdziwa wiedza wykracza daleko poza to, co można przeczytać w jej bestsellerowej książce, a strzępy wspomnień dziewczyny stopniowo składają się w przerażającą całość.

Przeczytaj recenzję Uprowadzona. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Uprowadzona" to dynamiczny film akcji, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem widzów.

Film otrzymał mieszane recenzje; serwis Rotten Tomatoes w oparciu o opinie ze 167 recenzji ... „Uprowadzona 2" jest rozrywką dla widzów tęskniących za czasami filmów oglądanych na VHS - taki rodzaj „Niezniszczalnych" , tylko nakręcony serio.To film, przyznajmy, głupi, ale w swojej głupocie uczciwy: nie oszukuje, nie zwodzi na manowce. Uprowadzona 3. Sensacyjny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI