Ostatnie lato

Ostatnie lato - Ann Brashares | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ann Brashares
WYMIAR
12,8 MB
NAZWA PLIKU
Ostatnie lato.pdf
ISBN
9043261049891

OPIS

Opowieść o siostrzanych uczuciach, przyjaźni, miłości, stracie i dojrzewaniu. Rozgrywające się na Fire Island przy Long Island "Ostatnie lato" jest uroczą, wzruszającą i wciągającą opowieścią o siostrzanych uczuciach, przyjaźni, miłości, stracie i dojrzewaniu. Historia trójki wakacyjnych przyjaciół - Riley i Alice, dwudziestokilkuletnich sióstr, i ich rówieśnika Paula, z którym dorastały - mówi o wydarzeniach pewnego lata, kiedy rodząca się miłość, seksualna ciekawość, nagła poważna choroba i głęboki sekret gwałtownie przenoszą troje młodych ludzi w świat dorosłych, w którym wakacyjna oaza już nie będzie ich chroniła.

Ich losy poznajemy dzięki dziennikowi Charlotte, który prowadziła jako młoda dziewczyna. Catrin Collier pisząc „Ostatnie lato", wykorzystała wątki autobiograficzne. Ostatnie lato (2000) Up at the Villa - W kłopotliwych dniach 1938 roku, niemajętna angielska wdowa spędza wakacje niedaleko Florencji i rozważa propozycję poślubienia podstarzałego brytyjskiego... Ostatnie lato (1969) Last Summer - Film ukazuje wakacje czworga nastolatków na Fire Island.

Catrin Collier pisząc ?Ostatnie lato?, wykorzystała wątki autobiograficzne. "Ostatnie lato" to amerykańsko-brytyjski dramat obyczajowy w reżyserii Philipa Haasa - twórcy mającego w swoim dorobku takie obrazy, jak "Anioły i Owady" (1995 r.) i "Magia przypadku" (1993 r.). Pierwszy z wymienionych przyniósł mu nominację do Złotej Palmy w Cannes.

POWIĄZANE KSIĄŻKI