Moje serce w dwóch światach

Moje serce w dwóch światach - Jojo Moyes | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jojo Moyes
WYMIAR
5,44 MB
NAZWA PLIKU
Moje serce w dwóch światach.pdf
ISBN
3925363633399

OPIS

Nowa powieść o Lou Clark, bohaterce „Zanim się pojawiłeś” i „Kiedy odszedłeś”.Josh ma spojrzenie zupełnie jak Will. Ten sam uśmiech, ten sam kolor włosów. Lou zaniemówiła, kiedy zobaczyła go po raz pierwszy. Czy to możliwe, że istnieje mężczyzna aż tak podobny do miłości jej życia? Miłości, która, jak się zdawało, bezpowrotnie odeszła?Nowy Jork, miasto drapaczy chmur, urokliwych restauracji, rozświetlonych alei i ludzi w ciągłym biegu. Miasto, które spełnia marzenia. Lou przyjeżdża tam, by nauczyć się nowych rzeczy. Wie, jak wiele kilometrów dzieli ją od Londynu, w którym mieszka Sam, jej nowy chłopak. Wie, że świeży związek może nie przetrwać próby odległości. Właśnie wtedy poznaje Josha. Jasne staje się, że każda decyzja, którą podejmie, całkowicie zmieni jej życie.Jojo Moyes powraca do swoich ukochanych bohaterówZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ i KIEDY ODSZEDŁEŚ.Czy warto żyć dawnym uczuciem, czy może lepiej bez oglądania za siebie otworzyć się na kogoś zupełnie innego?#CzytamMoyes

„Zanim się pojawiłeś" postawiło poprzeczkę Kiedy skończyłam "Moje serce w dwóch światach" chciałam jeszcze więcej! Red Girl Books. 2018-06-04 19:59:27.

Skip to the beginning of the images gallery. Moje serce w dwóch światach -32%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI