Młody mistrz programowania. Języki Baltie i Scratch dla dzieci

Młody mistrz programowania. Języki Baltie i Scratch dla dzieci - Paweł Borkowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Borkowski
WYMIAR
7,45 MB
NAZWA PLIKU
Młody mistrz programowania. Języki Baltie i Scratch dla dzieci.pdf
ISBN
8128445165613

OPIS

Czarowanie na ekranie!W krainie Baltiego, czyli poznaj świat czarodziejaNa Skreczowisku, czyli zaprogramuj sobie gręGry komputerowe to jedna z tych rzeczy, które dzieci lubią najbardziej. Zwykle mogłyby bez końca siedzieć przed ekranem i zabijać kolejne smoki, projektować domy, przedzierać się przez dżunglę lub jeździć wyścigówkami. Jednak rzadko przychodzi im do głowy, że równie wielką przyjemność może sprawić zaprojektowanie i zbudowanie własnej gry!Tu zaczyna się Twoje zadanie. Nie musisz być programistą, żeby pomóc swojemu dziecku odkryć fascynujący świat programowania — wystarczy Ci ta książka. Zainstaluj proste, przyjazne dzieciom środowiska Baltie i Scratch, by rozpocząć podróż po czarodziejskiej krainie. Z pierwszymi zadaniami z powodzeniem poradzą sobie nawet kilkulatki, a im dalej w las, tym ciekawsze stają się wyzwania. Dzieci szybko uczą się, jak działać w świecie duszków, obiektów i poleceń. Co więcej, sprawia im to dużą frajdę. I wreszcie nadchodzi ten moment, gdy wiedzą już, o co chodzi w tym całym programowaniu — a jest to wiedza niezwykle cenna w dzisiejszych czasach!Na pomoc czarodziejowiKorespondencjaTo, czego nigdy nie byłoDrugi stopień wtajemniczeniaPorwanieKarciane polaKsięga CzarówHokus, fokus, pokusPierwsze spotkanie z kotemBudujemy gręNajtrudniejsze zagadnieniaŁagodnie wprowadź dziecko w świat programowania!

... Zainstaluj proste, przyjazne dzieciom środowiska Baltie i Scratch, by rozpocząć podróż po czarodziejskiej krainie.

Tytuł: Młody mistrz programowania Podtytuł: Języki Baltie i Scratch dla dzieci Autor: Borkowska Agnieszka, Borkowski Paweł Wydawnictwo: Helion ISBN: 9788328312760 Języki: polski Rok wydania: 2016 Ilość stron: 296 Format: 16.0x24.0cm Oprawa: Miękka Waga: 0 ... Czarowanie na ekranie! krainie Baltiego, czyli poznaj świat czarodzieja Na Skreczowisku, czyli zaprogramuj sobie grę Gry komputerowe to jedna z tych rzeczy, Młody mistrz programowania. Języki Baltie i Scratch dla dzieci 978-83-283-4714-4 Cena Brutto: 39.90 Cena netto: 38.00 ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI