Modlitewnik z ciemnego szkła

Modlitewnik z ciemnego szkła - Anna Świtaj | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Świtaj
WYMIAR
11,39 MB
NAZWA PLIKU
Modlitewnik z ciemnego szkła.pdf
ISBN
6181768061399

OPIS

Kluczem do tego tomiku jest liczba 22. Tyle jest tu wierszy sygnowanych dwudziestoma dwiema literami hebrajskiego alfabetu.Dwadzieścia dwie są księgi Apokalipsy św. Jana. 22 grudnia to zimowe przesilenie, pogańskie święto odrodzenia Słońca. W tych kontekstach młoda autorka stawia pytania o własną tożsamość.Anna Świtaj, urodzona w 1996 roku w Ostrołęce, studiuje historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pisze, fotografuje, uczy się patrzeć. Debiutowała w 2015 roku tomikiem "Ogród ciszy".

Kurier (Polska) 12.00 zł ... Książka Modlitewnik z ciemnego szkła - Świtaj Anna Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Kluczem do tego tomiku jest liczba 22. Tyle jest tu wierszy sygnowanych dwudziestoma dwiema literami hebrajskiego alfabetu.

Dwadzieścia dwie są księgi Apokalipsy św. Jana.

POWIĄZANE KSIĄŻKI