Mgły Toskanii

Mgły Toskanii - Natasza Socha | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natasza Socha
WYMIAR
7,50 MB
NAZWA PLIKU
Mgły Toskanii.pdf
ISBN
4618869581036

OPIS

Imię Lena powstało ze zdrobnienia Heleny i Magdaleny. Mgła jest mieszanką powietrza i wody. Ten dualizm wpływa na całe życie głównej bohaterki. Jest ona i dwóch mężczyzn. Starszy i młodszy. Ojciec i syn. Obaj nie mają pojęcia, że dzielą się jedną kobietą. Igor mieszka w Polsce i jest fotografem, a jego ojciec pracuje jako rzeźbiarz w Toskanii. Lena nie potrafi wybrać żadnego z nich, więc decyduje się na równoległe życia. Dwa kraje, dwa żywioły, dwa związki. Czy miłość można podzielić, rozłożyć na procenty? A może wolno kochać jednakowo silnie, bez konieczności wyboru? Opowieść o uczuciu, które wymknęło się standardom i zaśmiało w nos przyjętym konwenansom.

Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie? A może, gdy myślisz, że darzysz miłością obu, to tak naprawdę nie czujesz nic do żadnego z nich? Mgły Toskanii skłaniają czytelnika do refleksji ... Mgły Toskanii (Uszkodzona okładka) | Socha Natasza | Edipresse Polska. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Mgły Toskanii to nie tylko wspomniane przeze mnie widoki ale to Toskania i często pojawiające się na tamtym terenie mgły, które przynoszą ze sobą woń kwiatów, pól i są miejscem romantycznych spotkań, Lena cieszy się z tego miejsca, jednak rozterki życiowej i wręcz sercowe utrudniają jej cieszenie z obecności w tej pięknej ... Mgły Toskanii book.

Objętość 318 stron ; Rozmiary 22 cm. ... Mgły Toskanii - Socha Natasza - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI